تفاوت در برچسب هولوگرام

ساختار برچسب هاي امنيتي 

آيا ميدانيد هولوگرام چه كاري انجام ميدهد و اينكه برچسب هاي هولوگرام چگونه است از نظر ساختاري اين برچسب ها و هولوگرام ها متفاوت هستند و هركدام كاربردي دارند. سوالاتي در مورد كاربرد هولوگرام وجود دارد مثل كار هولوگرام و يا برچسب هاي هولوگرام چه كاري انجام مبدهند . در اين مطلب به سوالات شما پاسخ داده ميشود. و در مورد آن اطلاعاتي كسب ميكنيد. 
در ساختار متفاوت و اندازه ها و طرح هاي متفاوت در دسترس بوده و يك هولوگرام امنيتي سه بعدي ميتواند در اشكال مختلف وجود داشته تا با تجهيزات بسته بندي و نام تجاري منحصر به فرد متناسب باشند.تعدادي از خصايص ضد جعل آن ها نيز به صورت آشكار و نهان در آيزن جاسازي شده اند.

خصايص:
تصاوير سه بعدي شفاف,با عمق و پهناي افقي و عمودي.
ساخته شده از مواد منحصر به فرد و فرآيندي دقيق.
استفاده ي آسان.
بدون نياز به بيننده يا خواننده ي خاص.
امنيت چندلايه با استفاده از تكنولوژي آشكار و نهان
فرآيند توليد بالا.

برچسب هاي امنيتي و كار آنها در هولوگرام

هولوگرام هاي امنيتي برچسپ هايي با يك هولوگرام چاپ شده به دلايل امنيتي هستند.جعل هولوگرام ها و برچسپ هاي امنيتي بسيار دشوار است چرا كه آن ها نسخه ي ثاني هولوگرام اصلي هستند كه گران و تخصصي بوده و مستلزم تجهيزات پيشرفته ي تكنولوژيك هستند.
هولوگرام هاي سه بعدي مشكل ترين نوع هولوگرام براي جعل هستند,آن هم با ماشين هايي كه ميليون ها دلار هزينه ي خريدن آن هاست.
جعل هولوگرام ها بسيار دشوار است چرا كه قادر به نگهداشتن تصاوير متحرك مانند انيميشن است.هولوگرام ها از مواد منحصر به فردي ساخته ميشوند كه خريدن آن ها دشوار بوده و براي توليد نياز به تجهيزات گران قيمتي دارند.
اين راه حل ها به عادت تبديل ميشوند تا با نام تجاري و نيازهاي بسته بندي جور درآيند.خصيصه هاي آشكار و نهان ضدجعل در آيزن جاسازي شده اند.
از آنجا كه اين فرآيند بر اساس فوتوگرافي بوده و طراحي آن بسيار انعطاف پذير بوده و ميتوانند تصاوير انسان,حيوان و يا تصاوير انتزاعي باشند.

نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۲:۳۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |